Новосільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс

Навчальний заклад фінансується з бюджету Тернопільської ради. Розташований на території села Нове Село.

В Новосільському обласному спеціально-виховному комплексі навчаються 126 дітей, які потребують корекції фізичного та разумового розвитку. В закладі виховуються діти починаючи з дошкільного віку. Головна мета навчально-виховної роботи закладу допомогти дітям з особлими освітніми потребами повірити в себе, у свої здібності, підготувати їх до життя в сучасних умовах.

Висококваліфіковані та досвідчені вчителі-логопеди, вихователі, керівники гуртків, соціально-

психологічна, юридична та медична служби, створюють усі умови для якісного навчання та виховання. У школі обладнано 16 навчальних класів, кабінетів, майстерні для трудового навчання, спортивний зал, кабінет лікувальної фізкультури, ритміки, кабінет психолога, перукарня, бібліотека. Більшість випускників виходять зі школи маючи в руках ремесло. Вміють ремонтувати взуття, шиють одяг, вишивають, в’яжуть, столярують, куховарять.

Навчальний заклад є острівцем освіти, культури, здоров’я та для багатьох дітей добрим і теплим домом, де панує дух справедливості, взаєморозуміння, радощів життя та спільних перемог.

Контакти: 47811, Тернопільська область, Підволочиський район, с. Нове Село , вул. І.Франка , буд.24

Директор: Коменда Дар’я Йосипівна

Заступник директора: Крижовачук Галина Євгенівна.