31 Березня, 2020 р., 16:46
6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.
25 Березня, 2020 р., 14:52
Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
20 Березня, 2020 р., 18:49
Шановні краяни!
18 Березня, 2020 р., 15:27
Лист від Emmalie Swartz
18 Березня, 2020 р., 14:27
Парламент схвалив закон, яким скасував на два місяці податок на нерухомість і плату за землю+відтермінування подачі річної декларації та сплати ПДФО за підсумками декларування
10 Березня, 2020 р., 15:30
Кожного року в березні Україна відзначає Шевченківські дні. З нагоди  дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" підготували виховний захід "І мене в сім'ї великій..." та взяли участь у поминальній панахиді біля пам'ятника, переглянули відеопрезентацію "Сторінками життя і творчості Т.Г.Шевченка". Учнівське самоврядування провело літературну вікторину «Що ми знаємо про великого Кобзаря?». Проведені заходи розкрили творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.
28 Лютого, 2020 р., 15:24
Чудове родинне свято відбулося сьогодні у Гнилицькій філії. Тепло своїх дитячих сердець дарували учні 1-4 кл. своїм рідним. Все було дуже щиро і взаємно. Дякуємо організаторам незабутнього гарного свята Філюк Н.М. та Бурці Г.Я. за те, що навчаєте своїх вихованців любові, поваги, взаєморозуміння.
27 Лютого, 2020 р., 15:35
27 лютого у НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" відбувся семінар-практикум на тему "Інтеграція при викладанні предметів природничо-математичного циклу". Учасники мали змогу відвідати урок природознавства у 5 класі на тему: "Вода на Землі. Властивості води. Три стани води" (вчитель - Янчак Андрій Григорович) та урок географії у 6 класі на тему: "Зміни клімату. Вплив людини на атмосферу" (вчитель - Чечота Ольга Йосипівна)