02 Травня, 2020 р., 11:31
З першого дня травня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка передбачає погодження усіх видів документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності. Завдяки цьому буде знижено прояви корупційних ризиків та забезпечено прозорість дій під час погодження такої документації.
23 Квітня, 2020 р., 21:28
 Челенджі завжди подобаються дітям, адже передбачають відповідь на виклик, який тобі кинули, подолання труднощів та докладання зусиль для досягнення результату. Та цікаво те, що ці зусилля будуть обов'язково оцінені людьми, які тобі його кинули. А ще челенджі допомагають дітям під час карантину...
23 Квітня, 2020 р., 20:10
З перших  днів карантину в закладах освіти громади організовано дистанційне навчання. Кожний заклад освіти обрав для себе зручний формат дистанційного супроводу освіти: використання електронних платформ (прикладом, Google Classroom або Moodle), онлайн-уроки засобами каналів Skype та Zoom, звичайні відеозаписи з поясненням матеріалу та інтерактивні відео із завданнями, індивідуальні консультації з використанням месенджерів Viber тощо.
23 Квітня, 2020 р., 13:03
Кабінет міністрів вирішив продовжити карантин в Україні до 11 травня.
22 Квітня, 2020 р., 13:28
В Підволочиському районі станом на 11.00 год 22 квітня 2020 року маємо 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Встановлюється коло контактних осіб для відібрання біоматеріалу. Хворий житель села Галущинці. Захворювання лабораторно підтвердили у державній установі "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України".
21 Квітня, 2020 р., 15:17
У Тернопільській області ввели заборону відвідувати ліси. Відтепер, якщо прийти чи приїхати до лісу доведеться сплатити штраф.
21 Квітня, 2020 р., 15:09
Закликаємо усіх жителів громади не спалювати суху траву,  інші рослинні залишки , побутові відходи, сміття, не провокувати виникнення пожеж, котрі можуть завдати значної шкоди людям та довкіллю!
07 Квітня, 2020 р., 18:25
Засідання атестаційної комісії відділу освіти, враховуючи ситуацію із запровадженням карантину та введенням обмежень на певні напрямки діяльності, пройшло 06.04.2020 року на базі відділу освіти за участю членів атестаційної комісії.