Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

З Днем працівників освіти !

Дата: 02.10.2020 09:31
Кількість переглядів: 54

Шановні працівники освіти!

 

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

 

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом.

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги. Нехай і надалі Ваша цілеспрямована кропітка праця увінчується успіхом та визнанням. Знаю, попереду ще багато висот і Ви їх обов’язково досягнете, бо прийшли в освіту за покликанням.

 

   Начальник відділу освіти              Тетяна Дячук

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора