Огляд готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 26.08.2020 11:43

26 серпня 2020 року проведений огляд готовності закладів освіти до 2020/2021 навчального року.

У закладах освіти проведені поточні ремонти класних кімнат, кабінетів, коридорів, харчоблоків. Території закладів обкошені.

У Новосільській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мирона Зарицького в рамках проекту ДФРР «Реконструкція Новосільської ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області та влаштування спортивного  майданчика по вул.І.Франка,24, в с. Нове Село Підволочиського району Тернопільської області») проведені роботи по влаштуванню спортивного  майданчика, в хімічному та фізичному кабінетах. Проводяться внутрішні будівельні роботи  на харчоблоці, в гімнастичному залі, майстерні, на сходових клітках.

Для належної організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину в заклади закуплено безконтактні термометри, медичні маски та рукавиці, антисептики, рідке мило.