Робочий візит начальника управління освіти

Дата: 19.08.2020 10:32

18.08.2020 року з робочим візитом Новосільську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького відвідали начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома та голова Підволочиської РДА Борис Онищук.
На даний час в школі реалізовується Проєкт у рамках президентської програми «Велике будівництво». Зараз підрядна організація виконує комплекс внутрішніх будівельних робіт в кабінетах фізики і хімії, приміщеннях харчоблоку, актового і гімнастичного залів, роботи по облаштуванню сучасного спортивного майданчика.
З 01 вересня в даному приміщенні школи навчатиметься 226 учнів. Учні та педагогічні працівники сподіваються, що підрядна організація вчасно виконає всі роботи, і 1 вересня школярі прийдуть в оновлену школу.