Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Превентивні рейди щодо дотримання обмежувальних заходів

Дата: 30.06.2020 08:24
Кількість переглядів: 142

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні здійснюються перевірки на дотримання умов карантину. До мобільних груп входять працівники поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби та представник місцевого самоврядування.

Відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС посилено контроль за дотриманням санітарного законодавства на території ринків, торгівельних закладів, об’єктів надання сфери послуг, розважальних закладів, підприємств-перевізників та інших суб’єктів господарювання. В першу чергу звертають  увагу на дотримання маскового режиму та соціальної дистанції в магазинах, закладах торгівлі та розважальних закладах. Злісних порушників поліція буде притягувати до відповідальності.

Нагадуємо,  порушення правил карантину, відповідно до статті 44-3 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

За порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, передбачена кримінальна відповідальність. Відповідно до  статті 325 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора