припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області проведено навчальний онлайн-семінар для педагогічних працівників громади

Дата: 04.06.2020 09:00

03 червня 2020 р. головним спеціалістом відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Андрій Ручаковський проведено навчальний онлайн-семінар для педагогічних працівників закладів освіти Новосільської ОТГ Підволочиського району Тернопільської області на тему: "Система оцінювання здобувачів освіти. Ефективні системи оцінювання". У перебігу семінару учасники ознайомилися із вимогами законодавства щодо оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, вимогами та критеріями напряму 2 оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти "Система оцінювання здобувачів освіти", а також поглибили свої знання щодо проведення моніторингу навчальних досягнень здобувачів освіти та формувального оцінювання.

#Все_буде_якість_освіти