З Днем сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2020 11:02

Сімейна медицина — єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас, бо левова частка усіх звернень припадає саме на первинну ланку охорони здоров’я.

Вже за першого контакту з пацієнтами сімейний лікар має надати первинну медико-санітарну допомогу, визначити характер та тяжкість захворювання, з урахуванням особистих, психологічних, соціальних та культурних особливостей пацієнта і його родини.

Завдяки турботі та професійній майстерності сімейного лікаря у людини з’являється віра та надія на одужання, а це найголовніше.

Депутатський корпус та виконавчий апарат Новосільської сільської ради щиро вітають вас з професійним святом. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, тепла і затишку в ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів!

Ілько Стахурський,                                                                                                                                                                     сільський голова