Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».

Дата: 31.03.2020 16:46

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

До проекту, у рамках якого виходитимуть телеуроки з 11 предметів, долучилися 11 телеканалів: «ПлюсПлюс», «112 Україна», NewsOne, «Піксель», ZIK, «УНІАН ТБ», «Індіго», «Рада», «UA: Культура», «UA: Перший» та М1.

Телеуроки почнуть транслювати з 6 квітня. Розподіл шкільних програм за телеканалами:

• 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
  • 6-й клас – NewsOne та «Піксель»;
  • 7-й клас – ZIK;
  • 8-й клас – «УНІАН ТБ» та «Індіго»;
  • 9-й клас – телеканал «Рада» та «UA: Культура»;
  • 10-й клас – «UA: Перший»;
  • 11-й клас – М1.

Розклад навчань до завершення карантину можна буде дізнаватися з програми телепередач. Список предметів, які викладатимуть у рамках проекту: Англійська мова, Історія України, Всесвітня історія, Фізика, Алгебра, Геометрія, Географія, Хімія, Українська мова, Українська література, Біологія.

Школярі також зможуть навчатися дистанційно в Facebook та YouTube.