Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Профінформаційний груповий захід для учнівської молоді.

Дата: 14.02.2020 15:42
Кількість переглядів: 164

З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування мотивації до праці 12 лютого 2020 року у Новосільській ЗОШ 1-3 ступенів імені Мирона Зарицького проведено профінформацій груповий захід для учнівської молоді.
Під час проведення заходу начальник відділу активної підтримки Підволочиської районної філії Тернопільського ОЦЗ Наталія Походило звернула увагу на реалії ринку праці, актуальні вакансії, важливість правильного вибору майбутнього фаху. Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, нахилів та психологічних схильностей ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа», а також рекомендувала після проходження тестування отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».
В щирому діалозі діти намагались дати відповіді на питання, щодо їх майбутнього життєвого та професійного шляху. Учні дискутували на тему «Які риси притаманні представникам тієї чи іншої професії?», обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії, вели бесіду про основні тенденції, що змінюють ринок праці та формують вимоги до професійних знань, умінь і навичок працівників. Обговорили типові помилки, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора