Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Корпус Миру повертає волонтерів

Дата: 18.03.2020 15:27
Кількість переглядів: 134

Лист від Emmalie Swartz

Моїм дорогим колегам, сусідом, учням, Українській родині та друзям - болить мені сказати, що я мушу виїхати з України завтра. Якби це було моє рішення, я залишилася б там, де моє серце - з вами. Немає слів, щоб сказати, наскільки я вдячний, що я вас усіх знаю і скільки я буду сумувати вас. Мені шкода, що це відбувається так швидко - я б хотіла, щоб я побачила вас усіх і розповіла, наскільки ви особливі до мене. Якщо ти завтра вранці у Нове Село, напиши мені, і я хотіла би попрощатися з тобою. Навіть якщо я не можу бачити вас, знайте, що я вдячний, що вас знаю, і я ніколи не забуду вас????

Чудовим людям мого села: дякую за заохочення, співпрацю, терпіння з моєю граматикою, та за те, що вітали мене як вашу «Україночка»????

Моїм учнями: Ви такий розумний, креативний і без обмежень! Дякую, що ви зробили мої дні яскравими та за те, що ми грали у багато фрісбі та карткових ігор, поки ми разом вчились. Я вірю, що ви всі зробите дивовижні речі зі своїм життям і зробите майбутнє України таким світлим????????

Я залишаю тут частину свого серця з Україною, і я сподіваюся, що я колись знову побачу вас. Я зараз кажу це: дуже дякую, і я люблю вас. Слава Україні????????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора