Минає час, та в пам’яті жива ота над Крутами страшна заграва

Дата: 30.01.2020 15:01

Понад 100 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу. Цей символ-Крути. З цієї нагоди в Новосільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено годину історичної пам’яті "Минає час, та в пам’яті жива ота над Крутами страшна заграва". Класний керівник Боднарчук Н.В. зі своїми вихованцями організували старшокласникам мандрівку в минуле трагічної історії нашого народу. Глядачі з цікавістю прослухали про перебіг подій столітньої давності, оглянули підбірку відеоматеріалів про ці трагічні січневі дні. Юні гімназисти стали першими кіборгами у нашій історії, а тому в пам’яті народній вони назавжди залишаться вічно молодими героями. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих під Крутами та виконали Гімн України.