День цивільного захисту в закладах освіти

Дата: 20.04.2019 15:59

В закладах загальної середньої освіти  17 та 19 квітня проведено День ЦЗ на тему: «Дії керівного складу навчального закладу при загрозі виникнення НС. Дії учасників навчально-виховного процесу під час екстреної евакуації».

В рамках Дня цивільного захисту проведено наради з працівниками закладів з питань оповіщення та порядку проведення евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій в приміщенні школи та в районі розташування навчального закладу. Класними керівниками організовано виготовлення або придбання засобів захисту органів дихання, проведено інструктажі з учнями про дотримання правил безпеки життєдіяльності під час проведення об’єктового тренування, інструктаж про порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, бесіди на тему: «Екстремальні і надзвичайні ситуації»,  «Стихійні лиха», переглянуто відеофільми про надзвичайні ситуації.

Проведено об’єктові тренування за сигналом ЦЗ “ Увага всім! Аварія на автозаправній станції", за сигналом «Увага всім! Пожежа в приміщенні навчального закладу", за сигналом «Увага всім! Аварія на Хмельницькій АЕС".