Зустріч з громадськістю

Дата: 12.02.2019 13:51

В рамках проведення виїзних зустрічей з громадськістю населених пунктів району, з метою обговорення актуальних та проблемних питань населених пунктів, голова районної державної адміністрації Борис Онищук та голова Новосільської об’єднаної територіальної громади Ілько Стахурський провели зустріч з активом сіл Голошинці, Козярі, Гнилиці та Гнилички.
Такі зустрічі проводяться у зв’язку із розробленням проекту Стратегії регіонального розвитку Підволочиського району на 2019-2021 роки. Стратегічне бачення розвитку кожного села, району, області – це загальна практика, яку впроваджує президент України Петро Порошенко.
Під час зустрічі голова райдержадміністрації охарактеризував основні аспекти соціально-економічного та культурного розвитку, наголосив на пошуку шляхів наповнення місцевих бюджетів, легалізацію робочих місць, підкреслив важливу роль формування засад громадянського суспільства, важливості активної позиції кожної громади, тощо.
Кожен з присутніх мав нагоду висловити свою думку і задати питання як до голови райдержадміністрації, так і до інших виступаючих та отримати змістовні відповіді.