Візит Міністра освіти

Дата: 11.12.2018 13:29

У Новосільську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького завітала міністр освіти Лілія Гриневич. Екскурсію класами навчального закладу вона провела спільно з головою ТОДА Степаном Барною та начальником управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольгою Хомою.

«Ця школа викликає захоплення. Діти мають в кабінетах фізики, хімії, біології таке обладнання, яким сьогодні не може потішитися, інколи, й міська школа. Тут я бачу надзвичайно цікавих вчителів. Бо, коли я приїжджаю в школу, завжди намагаюся подивитися, чи вчитель добре орієнтується і чи вміє користуватися обладнанням, придбаним за державні кошти. Цей навчальний заклад таке інспектування повністю пройшов!», – поділилася враженнями від побаченого у Новосільській ЗОШ пані міністр.