Конгрес місцевого самоврядування

Дата: 11.04.2019 10:20

8-9 квітня 2019 року у місті Кракові (Польща) проходив  5-ий Європейський Конгрес місцевого самоврядування. Це платформа для зустрічей місцевих і регіональних лідерів з метою обміну думками щодо державного управління, громадських інституцій та бізнесу.

У 5-му Європейському Конгресі місцевого самоврядування беруть участь близько 3 тисяч учасників із 40-ка країн світу. Учасники дійства – регіональні лідери, представники органів місцевого самоврядування, урядовці, керівники підприємств, громадських організацій та журналісти з усієї Європи.

Україна, зазвичай, представлена на Конгресі чисельною делегацією. Тернопільську область на Конгресі представляли: виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак, консультант з юридичних питань Тернопільського РВ АМУ Максим Черкашин, консультант з питань комунікації Тернопільського РВ АМУ Оксана Кара, міський голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький, міський голова Шумської ОТГ Володимир Плетюк та сільський голова Новосільської ОТГ Ілько Стахурський.