Відбувся навчальний візит педагогічних працівників до Новосільської ОТГ та Підволочиської ОТГ

Дата: 02.04.2018 17:44

Новосільська і Підволочиська ОТГ Тернопільської області 29-30 березня приймали делегацію педагогічного колективу із Баранівської ОТГ в рамках дводенного візиту для вивчення досвіду формування освітнього простору (мережа закладів, освітня субвенція, кадри та управління) і прослухати навчальний курс від Сергія Дятленка, експерт ІГС з питань освіти, і Андрія Терещука, професор Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичин, доктор педагогічних наук, «Нова українська школа як сучасний тренд розвитку освіти територіальної громади».

Дводенний тур організований в рамках реалізації Компоненту ІІІ “Залучення молоді” Проекту “Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади”, що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Баранівською міською радою та Інститутом громадянського суспільства із залученням Міністерство освіти і науки України.

Джерело: https://www.csi.org.ua/regrozv/csi_baranivka_youthdriven/vidbuvsya-navchalnyj-vizyt-pedagogichnyh-pratsivnykiv-do-novosilskoyi-otg-ta-pidvolochyskoyi-otg/