Налагоджено сівпрацю з управлінням Пенсійного фонду

Дата: 12.07.2017 17:34

У Новосільській об’єднаній територіальній громаді Підволочиського району Тернопільської області відбулась робоча зустріч з питань організації відкриття віддаленого робочого місця працівника управління Пенсійного фонду.

У заході взяли участь начальник головного управління Фонду в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Лановецького об’єднаного управління пенсійної служби Володимир Івашук та голова Новосільської об’єднаної територіальної громади Ілько Стахурський.

Метою співпраці Ліновецького об’єднаного управління Пенсійного фонду з територіальною громадою є покращення якості обслуговування громадян. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть отримати консультації з усіх питань, які належать до компетенції Пенсійного фонду. Зокрема, щодо порядку призначення, перерахунку й виплати пенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення.

Сьогодні у Підволочиському районі Тернопільської області створено 4 об’єднані територіальні громади. Новосільська громада утворена в результатідобровільного об’єднання восьми сіл. На території даного населеного пункту проживає понад 3,6 тисяч громадян, з них майже 900 - пенсіонери.