Новосільська громада

Тернопільська область, Підволочиський район

Новини

30 Червня, 2020 р., 08:24
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні здійснюються перевірки на дотримання умов карантину. До мобільних груп входять працівники поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби та представник місцевого самоврядування.
28 Червня, 2020 р., 08:18
Дорогі земляки! Сільський голова, депутатський корпус та виконавчий апарат сільської ради щиро вітають вас з державним святом — Днем Конституції України! Тільки спільною плідною працею ми зможемо зміцнити соціальну стабільність, забезпечити реалізацію конституційних норм для покращення життя кожної людини, захисту її прав, свобод, здоров'я та життя.
25 Червня, 2020 р., 08:14
Бажаємо кожному учаснику та учасниці у безпечних умовах показати свій найкращий результат на ЗНО!
13 Червня, 2020 р., 08:27
Уряд посилив обмежувальні заходи в освітніх установах. Зміни було внесено в постанову Кабміна від 20 травня 2020 р. № 392. Зокрема, з пункту 3 підпункту 4 було виключено слово «пробного».
04 Червня, 2020 р., 09:00
03 червня 2020 р. головним спеціалістом відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Андрій Ручаковський проведено навчальний онлайн-семінар для педагогічних працівників закладів освіти Новосільської ОТГ Підволочиського району Тернопільської області на тему: "Система оцінювання здобувачів освіти. Ефективні системи оцінювання". У перебігу семінару учасники ознайомилися із вимогами законодавства щодо оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, вимогами та критеріями напряму 2 оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти "Система оцінювання здобувачів освіти", а також поглибили свої знання щодо проведення моніторингу навчальних досягнень здобувачів освіти та формувального оцінювання.
01 Червня, 2020 р., 10:55
        Діти!  Депутатський корпус та виконавчий апарат, відділ освіти Новосільської сільської  ради щиро вітають вас зі світлим та прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми.
29 Травня, 2020 р., 10:50
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
28 Травня, 2020 р., 11:15
 МКП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Новосільської сільської  ради дякує  колективам закладів освіти за надану допомогу у вигляді одноденного заробітку для придбання засобів індивідуального захисту для забезпечення роботи амбулаторії в умовах карантину.
25 Травня, 2020 р., 14:32
У всіх районах на Тернопільщині, за винятком Кременецького, послабили карантинні заходи. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора