Новосільська громада

Тернопільська область, Підволочиський район

Новини

26 Вересня, 2019 р., 18:26
Учасники прес-туру «Малі громади – великі можливості: потенціал та перспективи розвитку Новосільської і Вишнівецької ОТГ» 25.09.2019 року відвідали нашу громаду. Побували  в опорному закладі, який приваблює своїм зовнішнім виглядом, ошатними та затишними кабінетами з дорогим сучасним наповненням та креативним шкільним подвір’ям, в музичній школі, де саме триває ремонт фасаду, в сільській раді, амбулаторії та дитячому садку.
26 Вересня, 2019 р., 18:22
Учні Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького 26 вересня долучилися до молодіжного кліматичного маршу #GlobalClimateStrike.
23 Вересня, 2019 р., 18:38
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру.
10 Вересня, 2019 р., 18:42
У квітні 2019 року вихованці нашої школи, вчителі фізкультури Бучинська І.С. та Липка Б.Є. брали участь у проекті "Посилка успіху", та вчитель фізичної культури відвідав триденний тренінг від Klitschko Foundation. Символічним є те, що саме на початку нового навчального року "Посилка успіху" із новим спортивним інвентарем дісталися до нашого закладу. ДЯКУЄМО Klitschko Foundation за те, що вкотре учні закладу могли переконатися – мрії збуваються, якщо в них вірити та здійснювати кроки до їхнього наближення!!!
25 Червня, 2019 р., 10:06
Вчитель Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст імені Мирона Зарицького Шерстій О.О. та волонтер Корпусу миру Emmalie Swartz 5 днів навчалися на тренінгу з громадянської освіти миру в Ірпіні. Чудові сесії, нові друзі, незабутні враження, щасливі емоції та новий досвід, нова мотивація дя роботи.
25 Червня, 2019 р., 09:13
23 червня 2019 року у Новому Селі відбувся День села. За сприяння народного депутата Михайла Головка до жителів села завітав заслужений артист України Володимир Вермінський.
17 Червня, 2019 р., 09:19
17.06.2019 р. у селі Гнилички відбулося святкування Дня села за сприяння народного депутата України Михайла Головка. Для діток від депутата подаровані ігрові качелі, а також були встановлені безкоштовні батути та солодкий стіл. За проведення незабутнього святкового концерту місцева завклубом Мельник Марія Несторівна була нагороджена грамотою.
16 Червня, 2019 р., 09:08
16 червня 2019 р. відбулося святкування дня села у Лисичинцях. Святкування розпочалося із освячення дитячого ігрового майданчика, подарованого народним депутатом України Михайло Головко. Продовжилось свято у будинку культури святковим концертом під керівництвом директора будинку культури Маркевич Людмили Степанівни, яка була нагороджена грамотою від народного депутата за святкове дійство. На святі для діток були безкоштовні батути та солодкий стіл. Свято вдалося на славу!!!
09 Червня, 2019 р., 13:37
День села Сухівці проходив за сприянням народного депутата України Михайло Головко. Святкування розпочалося із освячення дитячого ігрового майданчика, дальше проходив святковий концерт від неперевершеного гурту "Пшеничне перевесло". До жителів села Сухівці та гостей свята звернувся і сам Михайло Головко. Першочергово він привітав усіх зі святом, а також нагородив грамотою місцевого старосту Олег Трач, за його старанність, наполегливість і весь труд, який він вкладає в Новосільську громаду. За звичай на святі для дітей були безкоштовні батути та солодкий стіл.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора