Новосільська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Скориківської громади

Голова громади

Стахурський Ілько Володимирович

1965 року народження. Освіта вища. В1989 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Механічне обладнання підприємств будівельних матеріалів, виробів і конструкцій» і отримав кваліфікацію інженера-механіка.

З червня 1998 року працював на посаді Гнилицького сільського голови – с.Гнилиці Підволочиського району Тернопільської області. З 2015 року обіймає посаду сільського голови Новосільської сільської ради с. Нове Село Підволочиського району Тернопільської області.

За останні роки в Новосільській ОТГ проведено капітальний ремонт приміщення сільської ради, прокладено вздовж центральної дороги с. Нове село тротуари, встановлено ковану огорожу, в усіх селах громади, а їх є вісім, частково прокладено дороги з асфальтним покриттям, частину проведено ямковий ремонт, проведено капітальний ремонт сільського Будинку культури с.Гнилички, встановлено металопластикові вікна та двері в селі Лисичинці, замінено котел на тверде паливо в Новосільській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зарицького, завдяки участі в проекті за допомоги коштів ДФРР та співфінансуванні сільської ради проведено ремонт школи зокрема, замінено вікна двері на металопластикові, замінено покрівлю школи, зовнішній та внутрішній ремонт школи та закуплено обладнання для декількох класів школи. Встановлено вуличне освітлення в селах Сухівці, Лисичинці, проведено капітальний ремонт Будинку культури с.Шельпаки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора